Projektu iesniegšana: Atšķirības starp versijām

No ''ELRG''
Pāriet uz navigāciju Pāriet uz meklēšanu
imported>Pdila
imported>Pdila
289. rindiņa: 289. rindiņa:
Pēc projekta darbību un sasniedzamo rezultātu ievadīšanas un saglabāšanas, tie tiks attēloti tabulā.
Pēc projekta darbību un sasniedzamo rezultātu ievadīšanas un saglabāšanas, tie tiks attēloti tabulā.
[[Attēls:Darbibas un rezultati attelojuma tabula.png|600px|thumb|center|Darbības un rezultāti attēlojuma tabula]]
[[Attēls:Darbibas un rezultati attelojuma tabula.png|600px|thumb|center|Darbības un rezultāti attēlojuma tabula]]
<br />
 
Lai labotu esošu projekta darbību un sasniedzamo rezultātu, nepieciešams uzklikšķināt uz konkrētā tabulas ieraksta, lai tas tiktu atvērts labošanas režīmā un veikt nepieciešamās izmaiņas. Pēc to veikšanas, jānospiež poga [Saglabāt], lai veiktās izmaiņas tiktu saglabātas.
Apakšierakstu esošai darbībai (piemēram, darbībai Nr.1 vajag pievienot apakšierakstu 1.1), var pievienot nospiežot
[[Attēls:Pluss.png|20px]] pretī konkrētai darbībai. Pēc tam tiks atvērta ieraksta pievienošanas forma (skat. Att. 7 11 Darbības un rezultātu pievienošanas forma).
Lai dzēstu konkrētu tabulas ierakstu, nepieciešams noklikšķināt uz 
[[Attēls:Mistkaste1.png|20px|]]
. Ja zem ieraksta ir apakšieraksti (piemēram, zem darbības 1 ir 1.1.), tad sākumā ir nepieciešams dzēst apakšierakstus.


===Rādītāji===
===Rādītāji===

Versija, kas saglabāta 2020. gada 5. februāris, plkst. 08.43


Projektu iesniegšana

Sistēmas sākumlapa

Ieejot sistēmā, lietotājam ir redzama sistēmas sākumlapa, kas sastāv no trijām bloku sadaļām – Veicamie darbi, Projekti.Izmantojot sistēmas sākumlapas augšējo izvēlni, lietotājam ir iespēja doties uz šādām sadaļām – Sākumlapa, Projekti un Ziņojumu dēlis.

Sākumlapa


Augšējās izvēlnes sadaļā Projekti, lietotājs var redzēt visus savus projektus. Lietotājam šajā sadaļā ir iespēja Sagatavot jaunu projektu, kā arī esošos projektus var izfiltrēt. Virs projektu saraksta tiek attēlota sadaļa Filtrs, kuru izvēršot ir iespējams veikt projektu atlasi pēc dažādiem parametriem.

Filtra sadaļa satur šādus laukus:

Projekti – iespēja filtrēt pēc pievienotajiem projektiem;

Statusi – iespēja filtrēt pēc projektu statusiem.

Filtra sadaļā ir pieejamas divas spiedpogas – [Filtrēt] un [Attīrīt filtru]. Nospiežot pogu [Filtrēt], sistēma veic projektu atlasi atbilstoši norādītajiem kritērijiem. Pēc projektu atlases, filtrā tiek attēloti tikai atlasē izmantotie atlases kritēriji, pēc kuriem ir iespējams veikt sīkāku projektu atlasi.

Nospiežot pogu [Attīrīt filtru], meklēšanas kritērijos automātiski tiek uzstādītas noklusētās vērtības un projektu sarakstā tiek attēloti visi projekti.


Ja projektu sadaļā ir pielietots filtrs, tad sākumlapā blokā Projekti tiks attēloti tikai izfiltrētie projekti no Projektu sadaļas, kamēr netiks attīrīts filtrs.

Projekti

Nospiežot uz augšējās izvēlnes sadaļas Ziņojumu dēlis, tiks atvērta sadaļa ar lietotāja tuvākajiem 10 veicamajiem darbiem, lietotāja projektos.

Visi darbi"Ziņojumu dēlī” iekļautā informācija

Sākumlapas bloka sadaļā Veicamie darbi un augšējās izvēlnes sadaļā Ziņojumu dēlis sadaļas pozīcijā Veicamie darbi lietotājs var redzēt visu savu projektu veicamo darbu uzskaitījumu sakārtotus pēc lauka “Iesniegšanas termiņš” augošā secībā, norādot veicamo darbu kopskaitu, ar saiti no katra veicamā darba uz KPVIS sadaļu. Veicamo darbu sarakstā tiek atspoguļoti pēc datumiem tuvākie 10 ieraksti, ja ierakstu skaits ir lielāks par 10, uzspiežot uz pogas [Skatīt visus], tiks atvērts viss veicamo darbu saraksts.

Lietotājam atverot kādu no saviem projektiem, tiek attēlota projekta sākumlapa, kurā būs projekta Veicamie darbi, Uzsāktie darbi CFLA un Kopsavilkums par projektu.

Projekta sākumlapa

Atverot projektu, kreisajā malējā izvēlnē, tiks attēlota papildus sadaļa Projekta darbi. Nospiežot uz sadaļas Projekta darbi, tiks attēlotas apakšsadaļas Veicamie darbi, Pabeigtie darbi, Uzsāktie darbi CFLA un Pabeigtie darbi CFLA.

Projekta darbi


Sadaļas Projekta darbi apakšsadaļā Veicamie darbi lietotājs var redzēt projekta veicamo darbu uzskaitījumu sakārtotu pēc lauka “Iesniegšanas termiņš” augošā secībā, norādot veicamo darbu kopskaitu, ar saiti no katra veicamā darba uz KPVIS sadaļu. Veicamos darbus ir iespējams atlasīt arī ar filtra palīdzību.

Veicamie darbi


Sadaļas Projekta darbi apakšsadaļā Pabeigtie darbi lietotājs var redzēt projekta pabeigto darbu uzskaitījumu, pēc pabeigšanas datuma augošā secībā, ar saiti no katra darba uz konkrēto KPVIS sadaļu. Sadaļā ir pieejams tēmas filtrs, ar kura palīdzību var atlasīt nepieciešamos darbus.

Sadaļas Projekta darbi apakšsadaļā Uzsāktie darbi CFLA lietotājs var redzēt sava projekta CFLA pusē atvērto darbu sarakstu, kas tiek sakārtots pēc lauka “Iesniegšanas datums” augošā secībā. Sadaļā pieejams tēmas filtrs, lai atlasītu nepieciešamos procesus.

Sadaļas Projekta darbi apakšsadaļā Pabeigtie darbi CFLA lietotājs var redzēt sava projekta CFLA pusē pabeigto darbu sarakstu, kas tiek sakārtots pēc “Iesniegšanas datums” augošā secībā. Sadaļā pieejams tēmas filtrs, lai atlasītu nepieciešamos procesus.

Sākumlapas bloka sadaļā Projekti lietotājs var redzēt visus savus (juridiskās personas iesniegtie projekti, kuros lietotājs ir atbildīgā persona) iesniegtos projektus kā arī projekta iesniegumu sagataves, kuras vēl nav iesniegtas. Projekta statuss nosaka, vai projekts ir sagataves statusā, vai tas jau ir iesniegts.


Sadaļa ir attēlota tabulas veidā, kas sastāv no šādām kolonām:

Datu lauks Apraksts
Numurs Projekta iesniegumiem (statuss “Sagatavošanā”) netiek piešķirts numurs, bet ir redzams pasākuma vai specifiskā atbalsta mērķa numurs (tas ir redzams pie izsludinātās projektu atlases). Numurs tiek piešķirts tikai tiem iesniegumiem, kas jau ir iesniegti un ir uzsākta to tālāka apstrādes procedūra (pilna projekta numura piemērs: 6.1.2.0/15/I/001, kurš sastāv no:

o  prioritārais virziens. ieguldījuma prioritāte. specifikā atbalsta mērķis. specifiskā atbalsta mērķa pasākums/ (ja pasākuma nav, tad pēdējā zīme ir 0);

o  gada, kurā projekts ir iesniegts, pēdējie divi cipari;

o  projekta ieviešanas mehānisms vai TP/ (A – atklāta projektu iesniegumu atlase; I – ierobežota projektu iesniegumu atlase; ITI – integrēta teritoriāla investīcija, TP – tehniskā palīdzība, FI – finanšu instrumenti);

projekta secīgs kārtas numurs sadalījumā pa gadiem.

Nosaukums Lietotāja piešķirtais projekta nosaukums
Iesniedzējs Projekta iesniedzēja nosaukums. Projekta iesniedzēja nosaukumu norāda neizmantojot saīsinājumus, t.i. pilno nosaukumu.
Kopējās izmaksas Tiek attēlotas projekta kopējās izmaksas
Sākuma datums Projekta sākuma datums tiek attēlots tikai no projekta statusa “Apstiprināts”
Beigu datums Projekta beigu datums tiek attēlots tikai no projekta statusa “Apstiprināts”
Statuss Aktuālais statuss. Ir iespējami šādi statusi:
  • Sagatavošanā – projekta iesniegums vēl nav iesniegts CFLA un tā dati ir labojami;
  • Iesniegts – projekta iesniegums iesniegts un vairāk nav labojams;
  • Apstiprināts – CFLA ir apstiprinājusi projekta iesniegumu;
  • Apstiprināts ar nosacījumu – projekta iesniegums ir apstiprināts ar nosacījumu;
  • Noraidīts – CFLA ir noraidījusi projekta iesniegumu;
  • Līgums – ir parakstīts līgums starp CFLA un finansējuma saņēmēju par projekta realizāciju;
  • Pārtraukts – projekts tika pārtraukts pēc līguma parakstīšanas;
  • Pārtraukts uzraudzības periodā – projekts tika pārtraukts uzraudzības periodā.
Statusa maiņas dat. Pēdējā statusa nomaiņas datums

Mistkaste.png

Dzēst projekta iesniegumu (tikai tad, ja tas ir statusā “Sagatavošanā”)


Lai apskatītu vai labotu konkrētu projekta iesniegumu vai iesniegtu projektu, lietotājam jānoklikšķina uz attiecīgā ieraksta.

Projekta iesnieguma veidlapa ir pieejama labošanai statusā “Sagatavošanā” un “Apstiprināts ar nosacījumu”.

Ja lietotājs ir veicis labojumus projekta iesnieguma veidlapā, kamēr tā ir statusā “Apstiprināts ar nosacījumu”, un vēlāk iesniedzies projektu (sadaļā Apliecinājums nospiežot pogu [Apstiprināt un iesniegt]), tad projekta iesnieguma veidlapa vairs nav labojama un tai tiek piešķirts statuss “Iesniegti precizējumi”.

Ja lietotājs vēlas dzēst kādu PI statusā “Sagatavošanā” (tas ir, pirms iesniegšanas CFLA), nepieciešams noklikšķināt attēlupretī attiecīgajam tabulas ierakstam, kuru nepieciešams dzēst.

Sadaļā Projekti, uzspiežot uz pogas [Sagatavot jaunu projektu], ir iespējams redzēt visas izsludinātās atlases, kurās ir iespējams iesniegt projektu iesniegumus. Katrā izsludinātajā atlasē projektu veidlapas aizpildīšanas metodika var būt atšķirīga un sistēmā pieejamā veidlapa būs piemērota šai metodikai. Lietotāju rokasgrāmatas mērķis ir sniegt vispārīgu sistēmas aprakstu un tā netiks piemērota konkrētai projektu atlasei, tādējādi iespējams lietotājs, lasot rokasgrāmatu, pamanīs sadaļu un lauku aprakstus, kuri nav minēti konkrētajā projekta iesniegumā. Lietotājam ir svarīgi iepazīties ar CFLA mājas lapā esošo informāciju par izsludināto atlasi (uzspiežot šeit ir pieejama saite uz izsludinātajam atlasēm)

Projektu iesniegšanas sadaļa


Par katru izsludināto atlasi būs redzams: kārtas nosaukums, pieteikšanās periods, kā arī detalizēts apraksts. Informācija tiek kārtota pēc pieteikšanās beigu datuma ar tuvāko pieteikšanās projekta kārtu kā pirmo sarakstā.

Pieteikuma iesniegšanas kārtas apraksts


Projektu iesniegšana

Projekta iesnieguma vispārīgā informācijā


Sistēmā tiek attēlotas tikai atvērtās projektu atlases kārtas, kurās jau ir iespējams iesniegt projekta pieteikumus. Lai uzsāktu projekta iesniegšanas procesu, lietotājam nepieciešams izvēlēties attiecīgo kārtu, kurā vēlas iesniegt projektu un nospiest pogu [Iesniegt projektu]. Pēc pogas nospiešanas, lietotājam uz ekrāna parādīsies attiecīgi pielāgota projekta iesnieguma forma konkrētai projektu iesniegumu kārtai (skatīt. Att.).

Lietotājam nepieciešams aizpildīt projekta iesnieguma formas pirmo sadaļu – Vispārīgā informācija – lai pēc tās saglabāšanas tiktu automātiski uzģenerētas pārējās nepieciešamās sadaļas projekta iesnieguma formā.

Projekta iesnieguma formā ir iestrādāti datu lauki ar ierobežotu maksimālo zīmju skaitu. Datu lauku atlikušais un maksimālais zīmju skaits tiek norādīts blakus attiecīgajam teksta laukam.


Vairākiem datu laukiem ir paskaidrojošs teksts par nepieciešamo ievadāmo informāciju. Paskaidrojošais teksts tiek attēlots, kad lietotājs peles kursoru uzvirza uz I.png  attēla.


Vispārīgā informācija

Projekta iesniedzējs ir izvēles lauks (ja atbildīgā amatpersona pārstāv vairākas juridiskās personas), kur ir iespējams izvēlēties juridisko personu, kuras vārdā tiks iesniegts projekts. Sarakstā ir pieejamas tikai tās juridiskās personas, kas ir noslēgušas līgumu ar CFLA un kur līgumā lietotājs ir minēts kā juridiskās personas pārstāvis.

Projekta iesniedzēju izvēlne

Izvēloties projekta iesniedzēju, automātiski tiek aizpildīti lauki Reģistrācijas numurs/ Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs, Projekta iesniedzēja veids, Adrese, E-pasts, Tīmekļa vietne. Lietotājam nepieciešams aizpildīt šādus laukus:

Datu lauks Apraksts
Projekta iesniedzēja tips Izvēlas atbilstošo iesniedzēja veidu no klasifikatora:
  • N/A – ja nav attiecināms uz konkrēto projekta iesniedzēju.
  • MVU – Mikro uzņēmumu, mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā ietilpst uzņēmumi, kam ir mazāk nekā 250 darbinieku un kuru gada apgrozījums nepārsniedz EUR 50 miljonus un/vai gada bilances kopsumma nepārsniedz EUR 43 miljonus.
  • Lielais uzņēmums – uzņēmumi, kam ir vairāk nekā 250 darbinieku un kuru gada apgrozījums pārsniedz EUR 50 miljonus un/vai gada bilances kopsumma pārsniedz EUR 43 miljonus.
Valsts budžeta finansēta institūcija Izvēlas atbilstošo no klasifikatora:
  • ‘Jā’ – norāda tie finansējuma saņēmēji, kas saņem projekta priekšfinansējumu no valsts budžeta līdzekļiem
  • ‘Nē’ – visi pārējie.
Projekta iesniedzēja klasifikācija atbilstoši NACE Projekta iesniedzējs no NACE 2. redakcijas klasifikatora, kas pieejams Centrālās statistikas pārvaldes tīmekļa vietnē www.cbs.gov.lv (http://www.csb.gov.lv/node/29900/list) izvēlas savai pamatdarbībai atbilstošo ekonomiskas darbības kodu atbilstoši NACE 2.redakcijai. Ja uz projekta iesniedzēju attiecas vairākas darbības, veidlapā norāda galveno pamatdarbību (arī ja tā ir atšķirīga no projekta tēmas). Meklētajā ir iespējams meklēt vērtības ievadot pirmos ciparus vai burtus. Sistēmā automātiski tiks atlasīti atbilstošie ieraksti. Lietotājam tiek piedāvāts izvēlēties no NACE 2.klasifikatora zemākā līmeņa ierakstiem.
Projekta RIS3 specializācijas joma Lauks tiek attēlots tikai tad, ja saistītajā virsprojekta līmenī pamatdatos ir atzīmēta izvēles rūtiņa Projektā ir paredzēta RIS3 datu uzkrāšana.

Izvēlas atbilstošo no klasifikatora:

  • Zināšanu ietilpīga bioekonomika
  • Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģijas
  • Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
  • Viedā enerģētika
  • Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas.

Laukā drīkst izvēlēties tikai vienu vērtību un izvēlētā vērtība nedrīkst dublēt laukā Projekta saistītā RIS3 specializācijas joma izvēlēto vērtību

Projektā iesaistītie cilvēkresursi Lauks tiek attēlots tikai tad, ja saistītajā virsprojekta līmenī pamatdatos ir atzīmēta izvēles rūtiņa Projektā paredzēta RIS3 datu uzkrāšana: pētniecības cilvēkresursi.

Ievadlauku kopa datu ievadei – Skaits (atļauta tikai veselu skaitļu ievade) un PLE (decimāldaļskaitļa ievadlauks) divos griezumos:

  • Zinātniskais personāls;
  • Zinātniski tehniskais personāls.

Ja projekts atrodas statusā “Līgums” vai pēc tam sekojošos statusos, tad cilvēkresursu skaitu PLE vērtību ir iespējams ievadīt vēl sīkāk:

  • t.sk. ar maģistra grādu;
  • t.sk. ar doktora grādu;

Uz šo datu saglabāšanu sistēma veic kontroli, ka attiecīgajā griezumā t.sk. ar maģistra grādu un t.sk. ar doktora grādu lauku kopsumma nepārsniedz laukā Skaits ievadīto summu (tā var būt vienāda vai mazāka par kopskaitu).

Korespondences adrese Ja korespondences adrese atšķiras no juridiskās adreses, tad laukā Korespondences adrese nepieciešams ievadīt adresi formātā – pilns ielas nosaukums/vārds iela/komats/mājas nr/-/dzīvoklis/komats/pilsēta/pasta indekss (piemēram, LV-1001). Svarīgi uzsvērt, ka piemērā / apzīmē tukšuma zīmi.
Atbildīgā amatpersona Automātiski tiek norādīti dati (vārds, uzvārds, ieņemamais amats, tālruņa numurs, e-pasta adrese) par lietotāju, kas izveidoja projekta pieteikumu.
Kontaktinformācija Nepieciešams norādīt datus par kontaktpersonu, ja tā atšķiras no atbildīgās amatpersonas.
Projekta pieteikuma iesnieguma sadaļas

Pēc visu datu lauku aizpildīšanas, datus var saglabāti nospiežot pogu [Saglabāt] vai [Saglabāt un turpināt].

Poga [Saglabāt] veiks attiecīgo datu saglabāšanu, bet lietotājs paliks esošajā datu ievades lapā.

Poga [Saglabāt un turpināt] veiks attiecīgo datu saglabāšanu, bet lietotājs tiks aizvadīts uz nākošo projekta iesnieguma formas lapu.

Pēc informācijas saglabāšanas, lietotājam tiks parādīts informatīvs paziņojums, ka dati veiksmīgi saglabāti un tiks aktivizētas pārējās projekta iesnieguma sadaļas, kuras būs nepieciešams aizpildīt. Sadaļas tiks attēlotas ekrāna kreisajā malā.

Lai netiktu nokavēts projekta iesniegšanas termiņš, sistēmas augšējā daļā centrā tiek attēlots dienu un vēlāk arī stundu un minūšu skaits, kas atlicis līdz projekta iesniegšanas termiņa beigām. Šī sadaļa parādās tikai pēc tam, kad projekta iesnieguma veidlapa ir saglabāta. Tā kļūst sarkana, kad ir palikušas mazāk kā 7 dienas līdz projekta iesniegšanai.

Paziņojums par projekta iesniegšanas termiņu





Projekta apraksts

Sadaļā ir 4 teksta lauki, kuros ir jāapraksta projekta būtība un realizācija:

1.1. Projekta kopsavilkums: projekta būtība, galvenās darbības, ilgums, kopējās izmaksas un plānotie rezultāti;

1.2. Projekta mērķis un tā pamatojums;

1.3. Problēmas un risinājuma apraksts, t.sk. mērķa grupu problēmu un risinājumu apraksts;

1.4. Projekta mērķa grupas apraksts (mērķa grupas sastāvs, problēmu/vajadzību apraksts un kā projekts palīdzēs tās risināt).

Laukiem ir noteikts ievadāmo zīmju skaita ierobežojums. Šajā dokumentā sīkāk netiks aprakstīta sadaļas aizpildīšana, jo katrai izsludinātajai projektu iesniegumu atlasei ir pieejama metodika, kur ir sniegts apraksts par projekta iesnieguma aizpildīšanu atbilstoši konkrētajam specifiskā atbalsta mērķim.

Informācija par projekta partneriem

Piekļuves ceļš


Atlases metodikā ir norādīts, vai konkrētajam projektam realizācijas gaitā ir iespējams piesaistīt sadarbības partnerus. Sadaļa būs pieejama tikai tiem projektiem, kuriem var piesaistīt sadarbības partnerus.

Atverot sadaļu, ir jautājums: Vai projektā ir paredzēti sadarbības partneri? un automātiski izvēlēts lauks . Ja ir paredzēti sadarbības partneri, ir nepieciešams izvēlēties un tiks parādīti lauki, kas jāizpilda par katru sadarbības partneri. Vēlāk katrs sadarbības partneris ir jāpiesaista kādai no nodefinētajām darbībām sadaļā Darbības un rezultāti.

Gadījumā, ja dzēšot informāciju par projekta partneri, parādās kļūdas paziņojums, ka ieraksts saistīts ar citu sistēmas daļu, tad vispirms ir nepieciešams dzēst partnera sasaisti ar darbību sadaļā Darbības un rezultāti.

Ievadot vērtību laukā Reģistrācijas numurs/ Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs un nospiežot Meklēt, sistēma automātiski veic meklēšanu Uzņēmuma reģistra datos, VID nodokļu maksātāju reģistra datos un jau sistēmas saglabātajos datos. Sistēmā automātiski tiek saglabāti manuāli ievadītie dati par juridiskajām personām, kas tikušas iesaistītas kādā projektā. Tā kā tiek atlasīti arī manuāli ievadītie dati, tad lietotājam ir nepieciešams pārbaudīt, vai atlasītie dati ir pareizi.

Par katru sadarbības partneri nepieciešams aizpildīt šādus laukus:

Datu lauki Apraksts
Reģistrācijas numurs/ Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs Ievadot sadarbības partnera reģistrācijas numuru vai nodokļu maksātāja numuru, automātiski aizpildās projekta iesniedzēja veids, nosaukums, juridiskā Adrese, E-pasts, Tīmekļa vietne.
Korespondences adrese Ja juridiskā adrese nesakrīt ar korespondences adresi, nepieciešams norādīt Jā, izvēlēties korespondences adreses valsti un ievadīt adresi. Ja sadarbības partneris ir no Latvijas, tad adresi nepieciešams ievadīt norādītajā formātā (pilns ielas nosaukums/vārds iela/komats/mājas nr/-/dzīvoklis/komats/pilsēta/pasta indekss. Piemērā / apzīmē tukšuma zīmi). Adrese tiks meklēta Valsts adrešu reģistrā.
Kontaktinformācija Nepieciešams aizpildīt informāciju par kontaktpersonu.
Partnera izvēles pamatojums Brīvā tekstā norāda pamatojumu sadarbībai ar konkrēto partneri.

Virs projekta partneru saraksta ir izvietota filtra sadaļa, kurā ir iespējams veikt sadarbības partneru atlasi pēc šādiem kritērijiem:

  • Reģistrācijas numurs/Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs – tiek veikta meklēšana pēc norādītās frāzes;
  • Nosaukums – tiek veikta meklēšana pēc norādītās frāzes;
  • Atlasīt tikai – izkrītošā saraksta lauks, kas satur vērtības – Mainītos, Pievienotos, Mainītos un pievienotos.

Darbības un rezultāti

Piekļuves ceļš

Sadaļā ir paredzēts ievadīt projektā plānotās darbības un rādītājus, kas raksturo darbību izpildes rezultātus. Sistēmā ir paredzēts katrai darbībai ievadīt vienu rādītāju. Informācija kā pareizi definēt darbības un rādītājus ir atrodama konkrētā projektu atlases metodikā.

Jaunu darbību ir iespējams pievienot nospiežot pogu [Pievienot] un aizpildot visus nepieciešamos datu laukus.

Darbības un rezultātu pievienošanas forma


Darbību rādītājiem mērvienības izvēlas no klasifikatora.

Ja sadaļā Informācija par projekta partneriem tika ievadīti ieraksti, tad šajā formā papildus tiek uzrādīts lauks Partneri – izvēles rūtiņu kopa, kas sastāv no projekta sadarbības partneru nosaukumiem no sadaļas “Informācija par projekta partneriem”. Lietotājam ir iespējams sameklēt partneri pēc tā nosaukuma (meklēšanas lauks Saraksta filtrs), atzīmēt vienlaicīgi visus sarakstā esošos partnerus (poga [Visi]), kā arī atcelt veikto atzīmēšanu (poga [Neviens]).

Pēc datu ievades jānospiež [Saglabāt], lai dati tiktu saglabāti.

Pēc projekta darbību un sasniedzamo rezultātu ievadīšanas un saglabāšanas, tie tiks attēloti tabulā.

Darbības un rezultāti attēlojuma tabula

Lai labotu esošu projekta darbību un sasniedzamo rezultātu, nepieciešams uzklikšķināt uz konkrētā tabulas ieraksta, lai tas tiktu atvērts labošanas režīmā un veikt nepieciešamās izmaiņas. Pēc to veikšanas, jānospiež poga [Saglabāt], lai veiktās izmaiņas tiktu saglabātas. Apakšierakstu esošai darbībai (piemēram, darbībai Nr.1 vajag pievienot apakšierakstu 1.1), var pievienot nospiežot Pluss.png pretī konkrētai darbībai. Pēc tam tiks atvērta ieraksta pievienošanas forma (skat. Att. 7 11 Darbības un rezultātu pievienošanas forma). Lai dzēstu konkrētu tabulas ierakstu, nepieciešams noklikšķināt uz Mistkaste1.png . Ja zem ieraksta ir apakšieraksti (piemēram, zem darbības 1 ir 1.1.), tad sākumā ir nepieciešams dzēst apakšierakstus.

Rādītāji

Piekļuves ceļš


Īstenošanas vieta

Piekļuves ceļš


Īstenošanas apraksts

Piekļuves ceļš


Risku izvērtējums

Piekļuves ceļš


Saistība ar citiem projektiem

Piekļuves ceļš


Horizontālais princips

Piekļuves ceļš


Projekta ietekme uz vidi

Piekļuves ceļš


Publicitāte

Piekļuves ceļš


Projekta ilgtspējas nodrošināšana

Piekļuves ceļš


Valsts atbalsta jautājumi

Piekļuves ceļš


Īstenošanas grafiks

Piekļuves ceļš


Finansēšanas plāns

Piekļuves ceļš


Budžeta kopsavilkums

Piekļuves ceļš


Citi pielikumi

Piekļuves ceļš


Citi dokumenti

Piekļuves ceļš


Apliecinājums

Piekļuves ceļš


Apstiprināts ar nosacījumu

Piekļuves ceļš


Datu pareizības pārbaudes projekta iesnieguma veidlapā

Piekļuves ceļš

Apstiprināta projekta dati

Piekļuves ceļš